Autoryzacja
  :: Login   
W skrócie...
2019-12-01
 

- ...
 

...de

Nowe rozwiązanie do wspomagania pracy grupowej z wbudowanym portalem.

Jest przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają sposobów na zwiększenie produktywności, uproszczenie dostępu do dokumentów i aplikacji biznesowych, ułatwienie instalowania infrastruktury informatycznej i zarządzania nią oraz zwiększenie zysków poprzez usprawnienie współpracy z klientami, dostawcami, partnerami i innymi pracownikami.

Produkt IBM Workplace Service Express został zbudowany w oparciu o nowoczesne środowisko portalowe. Wyróżnia się prostotą, gotowością do użycia natychmiast po zainstalowaniu oraz obsługą otwartych standardów, dzięki czemu zapewnia przedsiębiorstwom większą wartość biznesową, niższe koszty i szybszy zwrot z inwestycji.

IBM Workplace Services Express udostępnia intuicyjne w obsłudze, adaptowalne obszary robocze, w których pracownicy mogą z łatwością wspólnie tworzyć, edytować i współużytkować dokumenty bezpośrednio z pulpitu Windows, aplikacji Microsoft Office lub przeglądarki WWW. Każdy z użytkowników ma dostęp do swojej poczty e-mail, kalendarza, książki adresowej, wiadomości błyskawicznych oraz aplikacji biznesowych firmy. Ponieważ całe środowisko robocze jest przechowywane na jednym ekonomicznym i łatwym w obsłudze serwerze, operacje na dokumentach i aplikacjach biznesowych można wykonywać w dowolnym miejscu - w pracy, w domu lub gdziekolwiek indziej.
  • Poprzez uproszczenie środowiska użytkownika IBM Workplace Services Express pozwala wydajniej pracować.
  • Produkt IBM Workplace Service Express został zbudowany w oparciu o nowoczesne środowisko portalowe. Wyróżnia się prostotą, gotowością do użycia natychmiast po zainstalowaniu oraz obsługą otwartych standardów, dzięki czemu zapewnia przedsiębiorstwom większą wartość biznesową, niższe koszty i szybszy zwrot z inwestycji.
  • Zarządzane z serwera sterowanie środowiskami roboczymi użytkowników i przestrzeniami roboczymi zespołów, opartymi na rolach, wraz ze skonsolidowanymi funkcjami zarządzania narzędziami wspomagającymi pracę grupową i aplikacjami biznesowymi, upraszcza czynności związane z instalowaniem i aktualizowaniem, zmniejszając jednocześnie obciążenie i koszty wykwalifikowanej obsługi informatycznej.

Oprogramowanie IBM Workplace Services Express zawiera niezwykle przydatne funkcje gotowe do użycia natychmiast po zainstalowaniu, w tym 12 szablonów przestrzeni roboczych zespołów. Pozwalają one na błyskawiczne zorganizowanie grup roboczych i zespołów realizujących projekty oraz rozpoczęcie przez nie pracy. Rozwiązanie można zainstalować i skonfigurować w ciągu niespełna godziny, a następnie szybko dostosować, korzystając z techniki "przeciągnij i upuść". Szablony list umożliwiają tworzenie podstawowych aplikacji na podstawie posiadanych danych, również techniką "przeciągnij i upuść", bez pomocy ze strony informatyków lub programistów aplikacji.

Zobacz cennik
© e-contact
Mapa serwisu       Formularz kontaktowy   

Ostatnia aktualizacja 22-07-2006 01:22 AM

Powrót do początku strony

Powrót do poprzedniej strony